Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Leto už pomaly ťuká na dvere a s ním prichádza tiež potreba zamyslieť sa nad obnovou našich letných garderób. My sa dnes zameriame na obuv a zistíme, aké sú trendy tohtoročného leta.

Hlavným rysom tohtoročnej letnej obuvi je mimoriadna farebnosť. Pokiaľ ste zvyknutá na tlmené farby a vo svojom topánkovníku máte len hnedú a čiernu, tak na ne veľmi rýchlo zabudnite! Horúcim trendom sú totiž topánky farebné a tento rok obzvlášť platí: čí výraznejšie tým lepšie.

Ďalším tohtoročným trendom sú metalické sandále, bez ktorých sa toto leto skutočne nezaobíde. Môžete si vziať menej výrazné šaty v tlmenejšej farbe, ale obuv musí byť výrazná a nápadná a upútať pozornosť na prvý pohľad. Sandále v striebornej farbe prípadne v kombinácii oboch, sandále zdobené kvetinami či perlami, výrazné pracky, spony a ďalšie originálne detaily budú tento rok jednoducho in.

A chybu rozhodne nespravíte ani s nasledujúcimi dvoma typmi obuvi. Prvým sú obľúbené tenisky, ktoré sa budú nosiť vo všetkých možných farbách a vzoroch. Veľmi zaujímavým variantom tejto obľúbenej obuvi je model s malým zipsom na priehlavku. Okrem pohodlnosti a komfortu pri zapínaní sa vyznačuje istým retro-pôvabom, pretože - rovnako ako všetko ostatné v móde - tu už raz boli. V 90. rokoch začala móda pláteniek, ktoré sa originálne kombinovali napríklad s kvetovanými šatami. Tento rok máte oveľa viac možností a tieto praktické topánky môžete nosiť úplne ku všetkým letným outfitom..

A posledným typom obuvi, ktorý Vám chceme predstaviť a odporučiť na leto sú báječné a pohodlné bambusovo-plátenné sandálky nazývané „espadrilky". Tento trend začal byť módny už minulý rok a tento roj je na „espadrilkách" zaujímavé to, že namiesto vysokej platformy sa nosia v oveľa nižšom a pohodlnejšom prevedení. Vyskúšajte tieto komfortné topánky a zvoľte napríklad farebný variant, ktorý sa Vám bude hodiť k mnohým farebným kombináciám letného oblečenia.

 

Súvisiace obrázky

   


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X