Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aké šaty pristanú práve Vám?


Jar je konečne tu a spolu s ním pomaly prichádzajú aj prvé teplé dni. Rovnako ako ja sa už určite nemôžete dočkať toho ako odložíte  nohavice na dno svojich šatníkov a vytiahnete šaty. Viete ale, aké  nosiť, aby Vám dobre padli a slušali? Záleží predovšetkým od typu postavy. Poďme sa na to spoločne pozrieť.


To, aký typ postavy máte, zistíte najlepšie tak, že sa v spodnej bielizni postavíte pred zrkadlo a zameriate sa na pomery medzi hornou a dolnou polovicou tela. Na svoju hmotnosť a výšku teraz môžete zabudnúť, tieto parametre vôbec nie sú dôležité.

 

Hruška


Vidíte pri pohľade do zrkadla postavu v tvare trojuholníka? Presnejšie - máte hornú polovicu tela útlejši a tú spodnú naopak plnú - silnejšie stehná, široké boky a väčší zadoček? Potom Vám budú najlepšie sedieť šaty, ktoré zvýraznia Váš dekolt a naopak skryjú dolnú časť tela. Určite sa tak nebojte siahnuť po takých šatách, ktoré sa smerom dole rozširujú. Ich ideálna dĺžka je po kolená. Správnou voľbou pre Vás budú šaty na ramienka alebo s korzetom. Ak máte rada zaujímavejšie modely, stavte na šaty na jedno ramienko.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jablko


Máte nevýrazný pás, široký chrbát a ramená, ale zároveň sa môžete pochváliť bujným dekoltom, štíhlymi nohami a úzkymi bokmi? Potom zabudnite na šaty, ktoré zvýrazňujú pás. Pre Vás sú tým pravým kúskom tie, ktoré odpútajú pozornosť od stredu tela a naopak zvýraznia inú časť. Pristanú Vám tak voľnejšie šaty, pokojne aj rovného strihu. Smelo siahnite aj po tých s volánmi alebo s nariasením. Dĺžka šiat je v tomto prípade len na Vás. Môžete si bez obáv obliecť aj tie kratšie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Presýpacie hodiny


Ak máte tento typ postavy, ticho Vám závidíme! Pre "presýpacie hodiny" sú typické väčšie prsia, osí pás a pekne tvarovaný zadoček. S takou postavou v podstate nemáte čo schovávať, môžete jedine zvýrazňovať svoje prednosti a dať ich tak na obdiv svojmu okoliu. Tým pádom aj voľba šiat nemá striktné pravidlá. Pristanú Vám voľné šaty, upnuté ale aj tie s výstrihom alebo bez neho ... Využite toho, že sa môžete pýšiť dokonalou ženskou siluetou a bez ostychu ju ukážte. Dovoliť si môžete aj extravagantnejšie modely s rôznymi prestrihmi, alebo len s výraznejšími vzormi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obdĺžnik


O ženách s postavou v tvare obdĺžnika sa hovorí, že majú chlapčenskú postavu. Teda malé prsia, nevýrazný pás, boky a pri celkovom pohľade rovnú postavu. Aj s touto siluetou sa ale môžete pohrať tak, že Vám to vo finále bude slušať. Stačí, keď sa zameriate na šaty s voľnejším strihom, ktoré doplníte trendy opaskom, ktorý Váš pás pekne zvýrazní. Pristanú Vám ale aj puzdrové šaty, alebo modely s naberaním, čipkou a volánmi. Hlavne nezabúdajte na doplnky, pretože tie vedia naozaj veľa.


 

         


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X