Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Jar sa nemilosrdne blíži a nám nezostáva nič iné ako vymeniť teplé čižmy za jarné topánky. Aké si ale tento rok obuť, aby ste sa vyhla faux pas? Ukážem Vám, čo sa tento rok nosí.  

 

LESK A TRBLIETANIE VEDIE

Ak máte radi všetko, čo sa trblieta, potom je tohtoročná sezóna pre Vás ako stvorená. Hlavným hitom sú totiž lesklé a trblietavé topánky. Obuť si tak môžete tak ako metalické tenisky, tak trblietavé balerínky alebo aj lodičky. Pristanú Vám všetky a doslova s ​​nimi zažiarite. 

 

 

 

 

 

NESMRTEĽNÉ TENISKY 

"Keck" sú stálicou v našich skrinkách na topánky. Preto Vás asi neprekvapí, že sa nosia aj tento rok. Ak radi experimentujete, ale zároveň chcete mať nohy v pohodlí, stavte na farebné, lesklé alebo inak výrazné tenisky. Jar s nimi bude hneď veselšia.  

KLINY SA VRACAJÚ 

Klinové topánky sa v pravidelných intervaloch vracajú do módy a tentoraz to vyšlo na tento rok. Popátrajte tak vo svojej skrinke na topánky, oprášte svoj obľúbený pár a vyrazte do ulíc. Nezáleží na tom, ako vysoký klin a farbu majú. Tento rok letia všetky. 

 

 

 

 

 

NEBOJTE SA EXTRAVAGANCIE 

Ak sa radi líšite štýlom obliekania a chcete byť stredom pozornosti, kúpte si extravagantné topánky. Môže to byť akýkoľvek nevšedný kúsok, ktorý Váš outfit zvýrazní. Popustite uzdu fantázii a buďte svoje. Ostatní nechajú oči (nielen)  na Vašich topánkach.  

HADY NA TOPÁNKACH 

Plazov sa nemusíte báť. Minimálne nie tých, ktoré sú na obuvi. Sú slušivé a tento rok aj trendy. Obujte si kúsky s motívmi hadej kože, ktoré môžu mať typickú farbu plazov alebo očarte v topánkach v akýchkoľvek iných farbách s hadím reliéfom.

 

 

 

 

 

 

 

 


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X