Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Je to smutné, ale je to tak. Všetci smutne sledujeme, že leto sa s nami pomaly lúči. Teplé letné dni sú preč a my sa tak pomaly, ale isto presúvame zo záhrad a terás zasa „dovnútra“. Skúsme si teda urobiť radosť a svoj interiér oživiť jednoducho, efektne a pritom veľmi lacno. Poradíme Vám, ako na to!

Práve takým riešením pre Vás bude príslovkových 5P v podobe obliečok, poťahov, prikrývok, plédov a podsedákov! Môžete tak fantasticky zmeniť vzhľad svojej obývacej izby, jedálne i spálne. Všetok nábytok, stoly a pokojne i okná môžu týmto spôsobom získať úplne novú tvár. Dodajte svoju bývaniu novú iskru!

Ako sme už povedali, zmienených 5P môžete ešte doladiť ďalším bytovým textilom ako sú závesy, záclony, vankúšiky, deky  a obrusy. I tu je ponuka veľmi široká a môžete si vybrať z mnohých materiálov, farieb i vzorov.

V posledných rokoch sa v bytovom návrhárstve presadili chladné tóny ako je biela, sivá a čierna, súčasným trendom je opäť návrat k prírode a jej farbám.. Sú to krásne zemité odtiene napr. čokoládová, prírodná, ľanová, indigo, červená, modrá, žltá, koralová, slivková, hnedosivá a zelená. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súvisiace obrázky

    


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X