Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

Je známe, že máloktorá žena je spokojná so svojou postavou. Akékoľvek – z pohľadu mužov často zveličené nedostatky svojho tela ženy naliezajú, berú ich veľmi vážne.

Najviac sa pochopiteľne sústredia na oblasť bruška a zadočku. S tým, že genetické dispozície nášho národa neprajú chlapčenským postavám s dlhými nohami, sa máloktorá žena dokáže zmieriť. Média nás bohužiaľ stále veľmi často „kŕmia" obrázkami neprirodzene vychudnutých a nenormálne vysokých modeliek a ešte navyše je tu leto a tým pádom nutnosť vyzliecť sa do plaviek. Pre príjemnejší pocit žien, ktoré majú výhrady nielen ku svojmu brušku, sú tu plavky nazývané tankiny.

Tankiny sa v plážovej móde zabývali už pred niekoľkými rokmi. A ako ich veľmi jednoducho opísať? Sú to dvojdielne plavky, ktoré vyzerajú ako jednodielne. Ide o nohavičky, ktoré májú rôzny strih a podprsenku v štýle topu, ktorá je dlhá a veľmi dobre zakrýva bruško. Veľkou výhodou tohto modelu plaviek je, že aj keď schová problematické partie, dá sa tiež ľahko vyhrnúť a z tankín sú vlastne v okamihu bikiny.

Ak cítite, že by ste rada okrem bruška skryla boky a časť stehien, sú tu špeciálne tankiny, s ešte výraznejším horným dielom, ktorý je predĺžený takmer do dĺžky krátkych šiat. Tento model sa skvele hodí i pre tehotné ženy a rovnako ako u bežných tankín u nich tiež platí, že ich môžete báječne použiť i ako plážové oblečenie. V podstate v ňom môžete vyraziť i rovno z domu a ani do plážového baru nebudete potrebovať žiadnu šatku či sukňu.

Väčšina tankín má klasické nohavičky, aj keď sú väčšinou trochu vyššie či bokové, ale existujú aj strihy s výraznejšie predĺženou nohou. Tento model tankín vyzerá veľmi športovo a je opäť určený pre tie z vás, ktoré sa i na pláži cítia istejšie v šortkách.

 

 

 

Súvisiace obrázky

  


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X