Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Čo robí domov útulným?

S prichádzajúcou jeseňou sa zo záhradiek a terás už zase "sťahujeme" domov. Dni sa skracujú, a nám tak bude zase čím ďalej lepšie v pohodlí domova. V túto dobu sa tiež často pozeráme na svoje bývanie novými očami. Nepotrebuje náš domov nejako oživiť alebo zútulniť? Niečo by to chcelo, ale ako to urobiť? Poradíme vám!

Nemusíte si predsa hneď kupovať nový nábytok, stačí len ľahko obmeniť bytový textil a uvidíte, ako váš interiér prekukne.

Nie nadarmo sa hovorí "Oko do duše okno" :-). A v byte sú takými očami práve okná. Stačí pekné záclony a závesy - ak teda nie ste milovníkom minimalizmu vo forme žalúzií - a celá izba sa hneď premení.

Krásne a dekoratívne sú ľahké voálové závesy, ktoré zároveň plnia funkciu záclon. Sú len čiastočne priehľadné tak, že prepúšťajú svetlo, ale nie je vidieť skrz ne dovnútra. Klasickým materiálom na ich výrobu je polyester, ktorý umožňuje mnoho farebných variácií. Vyskúšajte napríklad tieto závesy zdobené štýlovými a modernými sovičkami. Sovy sú tento rok horúcim trendom, a keď svoj interiér oživíte práve nimi, budete naozaj in :-)

Zaujímavým textilným doplnkom sú tiež tzv. Vitrážové záclony, ktoré najlepšie slúžia tam, kde potrebujete získať krásny výhľad. Pozeráte na susedov dom či nejakú stenu? Potom si môžete jednoducho vykúzliť výhľad v podobe krajiny alebo lastovičiek.

Ak ste milovníkmi romantiky a nostalgického štýlu, budú sa vám páčiť záclony a závesy s kvetinovými vzormi, stiahnuté viazačkami či pútkami. Veľmi elegantná je napríklad táto záclona alebo šikovná vyťahovacia záclonka s rovnakým motívom – orchideí.

Alebo si môžete zvlášť kúpiť sťahovaciu mašľu, je dostupná v štyroch krásnych farbách, ktoré môžete s odtieňom existujúcich závesov zladiť alebo môžete naopak použiť farbu v kontraste. Napríklad mašľa v slivkovej farbe sa bude krásne vynímať na zelených závesoch, sivá na fialových a zelená na hnedých.

Pre tých z Vás, ktorí majú radi na spanie absolútnu tmu, ponúkame špeciálne zatemňovacie závesy, ktoré sú dvojité a uprostred majú čierne vlákno, vďaka ktorému miestnosť naozaj dokonale zatemnia.


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X