Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

SPÄŤ Hlavná strana
/
/
Elegantné sako dodá šťavu každému outfitu

Elegantné sako dodá šťavu každému outfitu

Už dávno nie sú saká iba výsadou mužov. Teraz sú súčasťou šatníka takmer každej ženy. Niektoré z nás vlastnia sako z klasického materiálu, iné dávajú prednosť napríklad džínsovým sakám. Isté je jedno: sako dodá grády každej našej kombinácii.

Vo voľbe strihu aj materiálu máte úplnú voľnosť. Výber saka nie je podmienený ani jeho farbou. Dôležité je, s čím ho skombinujete. Biela košeľa alebo jednoduché tričko nenarobia škodu nikdy, zatiaľ čo vzorované tuniky a výrazne strihané topy niekedy ku zvolenému saku úplne nepasujú.

Ja osobne si momentálne dopriavam kombináciu so sakom denim či bundičkou. Pod tú najčastejšie nosím bielu košeľu, tričko alebo kvetovaný vrchný diel. Je to nikdy nehynúca klasika, ktorá vyzerá jednoducho skvele.

Pokiaľ ale hľadáte zvršok na formálnejšiu príležitosť, denim určite nie je to pravé. V tom prípade to chce sa porozhliadnuť po niečom elegantnejšom. Dnes je však možnosť širokého výberu z rôzne farebných sák a nechýbajú ani vzory.

Báť sa nemusíte ani vypchávok na ramenách, ale nie tak výrazných, aké sa nosili v 80. Rokoch minulého storočia. Medzi súčasné trendy patrí tiež nosenie saka priamo na holom tele. To však neodporúčam na formálnejšie akcie!


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X