Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

„Už sú tu! Lahodné maliny znamenajú predzvesť teplých dní a s nimi prichádza i sezóna červeného ovocia. Nízko kalorické dobroty, ktoré idú ruku v ruke so štíhlou líniou a znamenajú záruku vitamínov pre celú rodinu.“

Jahoda
Osviežujúca a bohatá na vitamín C! Nie je píliš sladká a zaženie pocit smädu (90% vody). Podiel vitamínu C je veľmi vysoký (77 mg na 10 g). Pozor, pokiaľ ste alergická na histamín, ktorý v sebe obsahuje.

Ríbezle
Ideálna voľba pre štíhlu líniu! Príjemne kyslé, neobsahujú mnoho kalórii a navyše v nich nájdete verného spojenca pre Vaše kosti a zuby, ktorým dodá nevyhnutú dávku vápniku. Vysoký podiel pektínov priaznivo pôsobí na trávenie a rekordný obsah vitamínu C predstavuje polovicu DDD (doporučenej dennej dávky).

Čučoriedky
Našla ste Váš prameň zdravia! Bohaté na vitamíny, minerály a uhľohydráty, plody čučoriedky sú veľmi výživné. Tiež pozitívne pôsobia na Váš zrak. Vďaka vysokému obsahu farbiva sa využívajú ako antiseptikum a chránia kardiovaskulárny systém.

Čerešne
Kokteil nekonečnej energie! S diuretickým účinkom, pretože čerešne obsahujú vysoký podiel vody a tiež draslíka a vitamínu C! Provitamín A im dodáva antioxidanty, ktoré sú dôležité pre pokožku. Je viac sladká než ostatné červené ovocie (15% uhľohydrátu), avšak stále nízko kalorická.

Malina
Doping minerálnych látok! Malina patrí medzi najmenej kalorické ovocie. Jej zrniečka bohaté na celulózu a vysoký podiel minerálnych látok sú nesmierne dôležité pre ľudský organizmus (vápnik, draslík, magnézium a železo).

 

Súvisiace obrázky

    


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X