Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Kožušiny zahrejú na tele i v interiéri

Je stále chladnejšie, a to ešte zima ani poriadne nezačala, kalendárne je stále ešte jeseň. V tomto počasí je asi všetkým najlepšie doma, pod hrejivou dekou s čajom a knižkou. A keď už musíme von, aj tam je potreba sa poriadne obliecť. Aké oblečenie nás ochráni najlepšie? Predsa hrejivé kúsky s kožušinou. A že hovoríme o umelých kožušinách, to je snáď jasné. Poďme sa teda pozrieť, ako na to. 

Ako nám hovorí ľudová múdrosť, vždy je najlepšie začať od nôh. Keď sú nohy v hrejivom pohodlí, je nám teplejšie a príjemnejšie aj tak nejako celkovo. 

Pri jesennej prechádzke Vás pred pocitmi chladu spoľahlivo ochránia zaväzovacie členkové  šnurovacie topánky s teplou podšívkou z umelej kožušiny a protišmykovou podrážkou. Sú v univerzálnej šedej farbe, ktorá je zároveň teraz  veľmi módna. 

Elegantnejším variantom do zamestnania a do mesta sú členkové čižmy v motorkárskom štýle, ktoré Vás tiež zahrejú kožušinovou podšívkou. Sú v semišovom vzhľadu a zapínajú sa na postranný zips. Aj ony disponujú protišmykovou podrážkou a môžete ich mať v elegantnej čiernej alebo gaštanovej farbe. 

Na doma vyskúšajte tieto báječné vysoké papuče v pletenom vzhľade s brmbolcami, ktoré majú vnútro zateplené umelou kožušinou tón v tóne. Vysoká časť na vyhrnutie krásne zahreje aj členky. Protišmyková podrážka je u kvalitnej domácej obuvi tiež samozrejmosťou.

Pre tých, ktorí nemajú radi uzatvorenú obuv, ponúkame kožušinové papuče z mäkkého dyftýnu. Sú v prevedení unisex, takže ich môžu nosiť ako ženy, tak muži a vaše nohy v nich budú ako v perinke. Vďaka malému rozparku na priehlavku sa navyše veľmi ľahko obúvajú. Protišmyková podrážka vás ochráni pred pádom. 

Nielen pre deti, ale aj pre dospelých so zmyslom pre humor ponúkame aj veselé papuče taktiež s kožušinou vo vnútri. Môžete ich mať buď v dezéne tučniaka alebo uškatca

A od nôh sa presunieme na trup, čo je ďalšia zóna tela, ktorá rýchlo podlieha chladu. Užite si hrejivý dámsky sveter s podšívkou z imitácie kožušiny. Je rovnako príjemný na nosenie ako ľahký na údržbu. Zapína sa na zips a v ponuke je v kúzelnej malinovej a trendy hnedosivej farbe. 

Kto má rád dlhé kardigany s kapucňou, ten určite ocení aj tento sveter s hebkou podšívkou. Príjemne zahreje až do polovice stehien a mäkká podšívka z umelej kožušiny je dokonca aj v kapucni. Tým sa dostávame k ďalšej dôležitej časti tela, odkiaľ tiež uniká veľké množstvo tepla - k hlave. V tomto prípade teda bude v teple aj tá! 

A na záver vám dovolíme zababušiť sa do príjemnej deky vo vzhľade kožušiny, ktorá vás objíme a pohladí ako tá najteplejšia náruč. Nepozorovane k vám vkĺzne nádherný upokojujúci pocit a čaro dokonalého odpočinku a pohodlia. Deku ponúkame v piatich aktuálnych farbách sezóny, z ktorých jedna je krajšia ako druhá 😊.


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X