Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Hoci tohtoročné leto so svojim príchodom neponáhľalo, konečne je tu, aspoň podľa stránok v kalendári! Navyše si našlo cestu i do Vášho domova a rozžiarilo riad, dekorácie i prestieranie. Pre Váš nekonečne slnečný interiér!

Všade farby!

Zabudnite na bielu, sivú, béžovou, čiernu... Tie patria do skrine! Leto dodá farebné tóny úplne všetkému: pohárom, fľašiam, tanierom i svietnikom, ktoré oslnia Vašich hostí. Tiež vankúšové podsedáky hrajú všetkými farbami, od červenej po modrú cez žltú, oranžovú a zelenú.

Prúžky

Zrejme sa jedná o letný trend, prúžky sú všade, kam sa podívate: úzke alebo široké, viacfarebné, prúžky jednoducho oživia Váš stôl. Veľmi obľúbené sú prúžkované obrusy; stačí si len vybrať Váš obľúbený materiál z ponuky bavlny, ľanu alebo s umývateľným povrchom. Motív prúžkov môžete objaviť i na obrúskoch, prestieraní alebo utierkach. Tento trendy motív sa nevyhýba ani šalátovým misám a dodáva eleganciu miskám alebo šálkam.

Vaša príroda

Privítajte prírodu vo Vašej kuchyni! Rôzne odtiene zelenej farby a kvetinové motívy na obrusoch a jedálnych súpravách, potlač listov stromov na utierkach a prestieraní. Ďalší symbol prírody predstavujú motýle, ktoré zdobia napríklad svietniky alebo vážky na tanieroch. Navyše prírodný materiál ako drevo je opäť in: podnos, podstavec pod misu...

Letný morský vzduch

V lete býva teplo (teda väčšinou...) a nás lákajú prechádzky po morskom pobreží. Vodný svet inšpiruje tiež stolovanie; morské rybky sa preháňajú na našich obrusoch, behúňoch a tanieroch. Na Vašom stole sa môže objaviť i prestieranie vo tvare ryby! Alebo taniere s motívom morských hviezd?

 

Súvisiace obrázky

  


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X