Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Je jar a každý má ešte o to väčšiu chuť zaobstarať si novú garderóbu. To je samozrejme v poriadku, pretože od pradávna sa slušalo vítať jar v novom. Dlhé zimné večery už našich predkov priamo nabádali k šitiu, pleteniu a draniu peria, činnostiam, ktoré nie len smerovali k novému oblečeniu, ale navyše vytvárali i príjemne strávené spoločné chvíle plné rozhovorov a komunikácie.

„Oblečte" s jarou ale tiež svoje bývanie. Čo tak kúpiť si nové povlečenie do spálne? To predsa hneď človeku zdvihne náladu. V rovnakom štýle, ktorý sa vám páči si môžete zaobstarať novú posteľnú bielizeň alebo takto jednoducho celkom zmeniť tvár svoje spálne. Ponuka je ozaj bohatá. 

Nech už chcete spraviť radikálnu zmenu alebo si kúpiť povlečenie vo svojom obľúbenom štýle, vždy si vyberiete! Súčasný sortiment je mimoriadne široký. 

Aktuálna ponuka posteľných súprav zachováva klasiku, ale zároveň odráža súčasne módne trendy. Veľmi žiadané sú výrazné veselé potlače vo sviežich živých farbách napr. fialová alebo korálová, ale tiež decentné kvetinové vzory v jemných pastelových tónoch. Pokiaľ chcete zmeniť a osviežiť štýl svojej spálne, vďaka moderným a pestrým farbám posteľnej bielizne ako sú napríklad tyrkysová, červená, slivková, oranžová, zelená alebo anízová, báječne premeníte svoj interiér.

Veľmi žiadané sú v poslednej dobe na povlečení tiež geometrické vzory a rôzne potlače napr. obrázky svetových metropol, mincí, kameňov či trávy.

Samostatnou kapitolou je detská posteľná bielizeň. Od zvierat, medzi ktorými dominujú konepsi a mačky, až k veselým prírodným motívom či rozprávkovým postavičkám.

Veľmi praktická je tiež obrovská ponuka prestieradiel, ktoré sú dnes už takmer všetky napínacie s pružnými gumovými lemami. Ich kvalitatívna a farebná pestrosť je mimoriadna. Snáď neexistuje materiál či odtieň, ktorý by nebolo možné zohnať.

 

 

Súvisiace obrázky

     


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X