Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

Nedielnou súčasťou novej jarnej a letnej kolekcie francúzskej značky zásielkového obchodu Blancheporte je tiež, už tradičná, kolekcia modelov väčších veľkostí Extrabelle. Pretože módne trendy sa nevyhýbajú ani tejto skupine zákazníčok sú dnes väčšie veľkosti stále žiadanejšie.

Francúzska módna značka Blancheporte sa vo svojej novej jarnej a letnej kolekcii väčších veľkostí nebojí farieb. Strihy inšpirované poslednými trendmi, nádherné žiarivé a výrazné farby, extra komfort pri nosení a predovšetkým jednotné ceny až do veľkosti 62, to sú hlavné znaky a prednosti tejto novej kolekcie.

Tohoročná kolekcia Blancheporte jar - leto by sa dala tematicky rozdeliť do 4 tzv. butikov. Sú to: Fantázia, Uvoľnenie, Strihy na mieru a Hravé farby .

V časti kolekcie zvanej Fantázia je jasne vidieť, že dámska móda väčších veľkostí nie sú len široké blúzky a neforemné tuniky, kde sa nejaké to kilo navyše báječne „schová". Tu je vidieť, že návrhári mysleli predovšetkým na zvýraznenie plnoštíhlych kriviek, za ktoré sa ženy nemusia rozhodne hanbiť. Krásne sú nežné bielosivé kombinácie i zvláštne asymetrické „cípové" modely, ktoré pôsobia veľmi mladistvo.

Dámska XXL móda od Blancheporte je založená tiež na kontrastoch. Špeciálne kombinácie s čiernou sú veľmi podarené a obľúbené. Napríklad sukne, tuniky či bolerka sú v tejto farebnej kombinácii trendy. Vyskúšajte treba priliehavé čierne šaty a kvetinové bolerko alebo sukňu, kde sa strieda čierny a kvetinový volán.

Ďalšou zaujímavou farebnou kombináciou sú etnické potlače, ktoré sa používajú vždy s jednou základnou farbou napr. hnedou, červenou či korálovou. Práve tieto teplé, zemité farby sa k etno potlači hodia najviac. Originálne tuniky s týmito vzormi skvelo doplnia úzke nohavice alebo legíny, ktoré majú rafinovaný priliehavý strih, ktorý opticky zoštíhľuje. Tomu sú prispôsobené i materiály, ktoré väčšinou obsahujú elastan či lykru a tým je model pružný a príjemný na nosenie. 

 

 

Súvisiace obrázky

   


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X