Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Tohtoročné nádherné leto je už neodvratne preč a vystriedala ho jeseň. Ale nemusí nám to byť vôbec ľúto, pretože i jeseň nám môže ponúknuť ešte mnoho krásnych teplých a slnečných dní. Avšak chladnejšiemu počasiu sa musíme prispôsobiť a ranný i večerný chlad privítať vo vhodnom novom svetríku. A aké sú nové trendy?

Hitom tejto jesene budú celkom isto trblietavé pulóvre v predĺženej dĺžke ozdobené nitmi a flitrami v odvážnych farbách napr. kobaltovej, fuksiovej, bordó a slivkovej. Tieto pulóvre možno skvelo kombinovať s tenkými legínami a semišovými čižmami. 

Veľmi pekné a obľúbené sú tiež tóny púdru, ktorých subtílna farebnosť sa dá vhodne doplniť výraznejšou farbou. Hitom tejto jesene bude kombinácia tmavomodrej a béžovej či vínovej. 

Aktuálny bude tiež tzv. etno štýl. Tomu budú na jeseň dominovať predovšetkým aztécke motívy. Návrhári sa nechali inšpirovať motívmi týchto dávnych civilizácii a preniesli ich vzory do úpletov.

Skúste tiež stále moderné vrstvenie. Svetríky, svetre, vestičky, vesty, trička a trika - to všetko v nádherných farbách s poetickými názvami ako napr. slivka, paprika, čokoláda alebo kari. Plné a sýte jesenné farby bordó, vínová sa krásne doplňujú napríklad so smaragdovo zelenou.

Takže nezabudnite, tohtoročná farebná paleta jesene bude v znamení tónov červenej, hnedej, oranžovej, žltej, zelenej a slivkovej. Rôznymi kombináciami týchto farieb nič neskazíte, nech už sa budete pohybovať v oblasti tón v tóne či v oblasti výrazných kontrastov.

 

 

 

 

Súvisiace obrázky

   


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X