Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

V dnešnej uponáhľanej dobe asi nie je čas na každodenné starostlivé ustielanie postelí tak, ako to robili naše babičky, ktorých zamestnaním bola starostlivosť o domov. Predovšetkým v bytoch, kde je spálňa samostatná a oddelená sa od toho počas týždňa upúšťa. Ale sú tu i víkendy a predovšetkým potom menšie byty, kde sa táto činnosť môže stať dennou nutnosťou. Preto sa dnes bližšie pozrieme na trendy v tejto oblasti bytového textilu.

Pomocou prikrývok na postele môžete veľmi jednoducho zmeniť farebnosť i štýl svojej spálne. V menších bytoch potom pôjde skôr o zladenie so zvyškom interiéru. Dnešná ponuka je skutočne široká nech sa to týka materiálov alebo farieb, či štýlu. 

Pretože v prikrývkach sa nespí a vlastne neprídu do kontaktu s ľudskou pokožkou, nie je žiadna nutnosť využívať prírodné materiály. A tak práve vďaka použitiu umelých vláken sú tieto doplnky veľmi trvanlivé, majú nádherné, výrazné farby a skvelo držia tvar. 

V súčasnej dobe sú módne jednoduché až strohé interiéry, kam sa výborne hodia jednofarebné a hladké prikrývky. Tieto môžu byť vyhotovené v tzv. farebnosti tón v tóne alebo napríklad oživené jednou výraznejšou farbou.

Do jednoduchých spální sú pekné tiež elegantní pruhované prikrývky, ktoré využívajú kontrastu matu a lesku a sú k dostaniu v rôznych farbách samozrejme vrátane vankúšov. Zaujímavou novinkou sú potom prikrývky z materiálov s plastickým vzorom, kde je samotná štruktúra „ozdobou".

Pokiaľ máte radi ozdobnejší štýl alebo máte spálňu zariadenú skôr starožitným nábytkom, potom sa Vám určite bude páčiť textil v tomto duchu. Špeciálne prikrývky, ktoré vyzerajú ako zo zámku, tento spôsob zariadenia interiéru veľmi vhodne doplnia.

A na záver sme si nechali štýl patchwork, ktorý môže niekomu pripadať do mestského bytu príliš rustikálny, ale má stále mnoho priaznivcov. Takže pre niekoho do domu a pre niekoho na chalupu, tieto prikrývky v obľúbenosti jednoducho vedú.

 

Nechajte sa inšpirovať a dekorujte!


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X