Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

Encyklopédia nám hovorí, že sukňa, je spodná časť odevu, ktorú v dnešnej dobe nosia ženy. Pôvod sukne pravdepodobne siaha až do praveku, do prvej etapy života pračloveka, kedy nebol tento odev ešte diferencovaný pre muža alebo ženu. Ďalší výskyt sukne môžeme v histórii nájsť i u egyptských faraónov. Postupom času sa sukňa stále viac stávala dámskym odevom a to platí dodnes.

Pokiaľ ste tzv. sukňový typ, potom by ste mali vedieť, že sa svojho obľúbeného kúska oblečenia nemusíte vzdávať ani v zime. Jednako si samozrejme môžete kúpiť sukňu z hrejivých materiálov, ale hlavne dnes svoju veľkú renesanciu zažívajú legíny. Táto časť odevu bola veľmi populárna v 90. rokoch minulého storočia a teraz zažíva obrovský comeback.

Hlavne sukne športovejšieho strihu tzn. džínsové alebo menčestrové sú v kombinácii s legínami perfektné. Ale veľmi pekné sú práve i sukne z teplejších materiálov ako napr. z úpletu. Legíny potom môžu byť i z rovnakého materiálu a okrem toho, že taký komplet bude skvele vyzerať, navyše krásne zahreje!


Zaujímavá a obľúbená je v zime tiež kombinácia tenšej sukne napr. kvetinového vzoru s teplejším svetrom. K tomu sa samozrejme opäť výborne hodia legíny s členkovými topánkami alebo hrubšie pančuchy s vyššími čižmami.

 

Takže sukňa v zime? Ozaj žiadny problém!

 

 

 

 

 

Súvisiace obrázky

  


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X