Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Často sa domnievame, že sa má športovať hlavne v lete… Ale to vôbec nie je pravda! Využite zimné obdobie a zacvičte si pravidelne u Vás doma. A tým, ktorí vyrážajú na lyže, sa krátka rozcvička bude hodiť obzvlášť!“

Step
Jedná sa o jednu z pohybových aktivít, ktorá zlepší Vašu fyzičku. Vyskúšajte tento zaujímavý šport a zapracujte na koordinácii Vášho tela, vytrvalosti, svaloch dolných (zadných svalov zadku, lýtok, stehien...) a horných končatín (rúk). Rýchle spálite veľké množstvo kalórii.

Posilňovanie tricepsov
Triceps, často zabúdaný sval, má tendenciu ochabovať. Vďaka špeciálnej pomôcke sa naučíte posilňovať i tento sval. Narovnaný chrbát, nohy na zemi, stačí 5 minút denne. Musíte cítiť, ako svaly na rukách pracujú. A tiež nezabúdajte zapojiť Vaše ruky i do každodenných bežných aktivít (pri upratovaní, nákupe balených vôd atd.).

Brušné svaly
Pre ploché bruško je treba pravidelne posilňovať! Brušné svaly máme 4: priamy brušný, vonkajší šikmý, vnútorný šikmý a priečny brušný sval. A stačí iba pár minút každý deň...

„Všetci vo forme!"


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X