Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

„Farby sú všade okolo nás! Vedecké štúdie preukázali, že farby môžu ovplyvňovať naše chovanie. Ako využiť ich energetické pôsobenie na náš organizmus a náš duševný stav? Tu je niekoľko jednoduchých rád…“

Modrá
Relaxačná, modrá farba ukludňuje oči a napomáha koncentrácii. V oblasti zdravia je modré svetlo využívané v pôrodniciach pre liečenie žltačky novorodencov.

Červená
Farba krvi, ohňa, vášne. Je odporúčaná pre liečenie stavov melanchólie, smútku, depresií, na ktoré pozitívne pôsobí svojimi stimulačnými prvkami. Červená farba tiež podporuje chuť k jedlu!

Zelená
Upokojujúca farba , ktorá dá odpočinúť zrakovému vnímaniu. Utišujúci, zelený odtieň zmierňuje zlosť a nervozitu. Blahodarne pôsobí na citlivé osoby trpiace bolesťami hlavy alebo horúčkami... Navyše napomáha detoxikácii organizmu.

Oranžová
Predstavuje synonymum pre optimizmus a radosť, oranžová farba ďalej stimuluje dýchanie! Býva odporúčaná napr. pri respiračných problémoch a astmatickom ochorení. Priaznivo vplýva na regeneráciu nervového systému.

Žltá
Podporuje koncentráciu, pozornosť a pamäť. Žltá farba predstavuje zdroj energie a aktívne bojuje proti psychické únave. Vďaka svojim účinkom na trávenie a elimináciu toxínov býva tiež doporúčaná pri zažívacích problémoch.

 

„Všetci potrebujeme farby !"

 

Súvisiace obrázky

    


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X