Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

„Dni sa krátia a v nás sa prebúdza magická túžba po pocitoch hrejivosti a slnečných lúčoch. Zapáľte si doma aspoň sviečky a možno sa Vám budú hodiť moje tipy, ktoré Vám rada zverím…“

Vaše sviečky stratili svoj lesk?
Preleštíte ich mäkkou handričkou; zase budú vyzerať skvele. Biele sviečky najlepšie vyčistíte kefkou vopred namočenou v alkohole. Farebným sviečkam postačí iba trocha mydlovej vody.

Pokiaľ by ste rada predĺžila životnosť Vašich sviečok, jednoducho ich dajte na niekoľko hodín do ľadničky.

„Zdobí" Váš obrus pár kvapiek bieleho vosku?
Prežehlite škvrnu cez papierový obrúsok, dokiaľ sa vosk celkom nerozpustí. V prípade farebného vosku žehlite na miernu teplotu, aby ste zabránili vytvoreniu trvalých škvŕn.

Pre jednoduché čistenie
Vašich svietniky vložte cca na hodinu do mrazničky; vosk zatvrdne a ľahšie sa odlúpne.

V prípade, že Váš drevený nábytok nesie stopy po sviečke, posypte nežiaduce škvrny trochou mastenca. Priložte hodvábny papier a prejdite žehličkou rozpálenou na mierny stupeň. Škvŕn z lakovaného dreva sa zbavíte krúživými pohybmi handričkou /špongiou/ navlhčenou v teplej vode.

Aby plamienok sviečky bol stále žiarivý, pravidelne zastrihávajte jej knôt. A pred každým použitím navlhčite knôt mydlom.

 

Tiež Vy sa podeľte o vaše tipy s Lisou!


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X