Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Teplá spodná bielizeň je v zime základ

Zima už klope na dvere a dni aj noci sú stále chladnejšie. A bude horšie! Vo veľkom chladu je veľmi dôležité mať v teple nohy a hlavu, ale zabúdať by sme nemali ani na trup. Telo si musíme zahrievať okrem iného aj preto, že je obalom pre naše životne dôležité orgány. A kto už niekedy v živote zažil obličkovú koliku alebo zápal močového mechúra, ten už na teplú spodnú bielizeň nedá dopustiť! Ale aj tí, ktorým sa podobné pohromy zatiaľ vyhli, by rozhodne mali dbať na prevenciu a túto bielizeň začať nosiť. 

Ako v dámskej, tak v pánskej bielizni sú v zime veľmi dôležité košieľky a nátelníky. Existujú klasické varianty bez rukávov, len s ramienkami, ktoré u dámskych košieľok môžu byť aj jemné tzv. špagetové a potom samozrejme obľúbené varianty s krátkymi, a vôbec najobľúbenejšie kúsky s dlhými rukávmi. 

Krásnym hrejivým modelom je hrejivá spodná košieľka s pružnou čipkou v dekolte. Je veľmi príjemná, pretože nemá žiadne postranné švy. Praktické je aj to, že je v súprave dvoch kusov a v troch krásnych farbách na výber. Už spomínané špagetové ramienka, dokonca nastaviteľné, má ďalšia košieľka s čipkou, ktorá je tiež zo 100% bavlny.

Bezchybné sú už spomenuté spodné tričká s krátkym alebo dlhým rukávom. Pánske bývajú ku krku, ale dámske mávajú rôzne hlboké výstrihy, pretože nikdy neviete, pod aký model si ich vezmete. Do spoločnosti sa predsa chodí aj v zime a mnoho koncertných sál prípadne kostolov nebýva práve dobre vykúrených. Takže je dobre sa teple obliecť aj pod sviatočný svetrík s ľahkým výstrihom.

Dámske spodné tričko s krátkymi rukávmi má okrúhly výstrih zdobený malými vrúbkami rovnako ako lemy rukávov. Môžete ho mať v bielej, čiernej aj netradičnej ružovej farbe. K dispozícii je aj s dlhými rukávmi, z rovnakého materiálu, v rovnakých farbách. Obe tričká sú v súprave dvoch kusov, rovnako ako košieľky. 

Aj páni si môžu zaobstarať príjemné spodné tričká ako s krátkymi, tak s dlhými rukávmi, ktoré sú tiež v praktických súpravách po dvoch kusoch. Na výber je vždy z dvoch farieb - bielej a sivej melírovanej. Tieto tričká sa skvele nosia a vyzerajú dobre aj pod elegantnou košeľou. 

Samostatnou kapitolou sú nohavičky a trenírky. Pre chladnejšiu časť roka sú mimoriadne praktické tzv. boxerky, ktoré sa vyrábajú ako v pánskom, tak aj v dámskom prevedení. Charakteristické je pre nich pohodlie a priliehavosť, vďaka čomu sú aj príjemne hrejivé. Voľné a vzdušné trenírky a zvodné tangá nech zostanú v bielizníku najmenej do neskorej jari. 

Výhodná a do zimného počasia ako stvorená je súprava dvoch kusov dámskych nohavičiek, ktorých spodná časť je ozdobená pružnou čipkou. Pre mužov sú k dispozícii mimoriadne hrejivé boxerky z jemnej a mäkkej vysoko kvalitnej česanej bavlny. 

A keď je naozaj mráz, ktorý až štípe, potom nezostáva nič iné, než si obliecť pod nohavice aj legíny. Nie sú len pre ženy, ako by sa mnohí z nás mohli domnievať, aj keď v kategórii dámskej módy sú ich desiatky druhov, ale zahriať sa v nich môžu aj páni. A to priamo v špeciálnom termo prevedení.


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X