Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Tie správne plavky pristanú každej žene!

Letné obdobie je zároveň sezónou na plávanie. Nám tak nič iné nezostáva než zapátrať v skrini a oprášiť plavky. Čo si ale budeme nahovárať, veľakrát sa nám do tohto kúsku oblečenia príliš nechce. Je to predovšetkým preto, že plavky dokážu odhaliť a niekedy dokonca aj zvýrazniť každé menšie i väčšie nedostatky na našom tele. Našťastie mám pre Vás pár tipov, vďaka ktorým už pre Vás letné plávanie nebude tabu a budete si ho môcť náležite užiť.  

Nás, ženy, najčastejšie trápia nejaké tie kilá navyše. Dôležité je ale uvedomiť si, že to nie je žiadna prekážka. Aj takýmto ženám to totiž v plavkách môže neskutočne sedieť. Stačí zvoliť ten správny strih. Pokiaľ Vás trápi väčšie brucho, môžete ho šikovne schovať do tankín. Sú to dvojdielne plavky, ktoré majú klasický spodný diel. Ten vrchný potom vyzerá ako top. Dávate radšej prednosť jednodielnym plavkám? Aj tie vedia divy - stavte na tento kúsok. Má totiž jednu obrovskú výhodu - vďaka čiernym stranám majú efekt plochého brucha. A z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že to naozaj funguje. Čo je ale ešte lepšie, sú špeciálne plavky, ktoré majú predný diel podšitý sťahujúcim tylom. Sú to napríklad tieto, ktoré navyše majú ešte postranné pruhy, ktorých zoštíhľujúci efekt vedie k dokonalosti. Ak Vás skôr trápi väčší zadok alebo nevýrazný pás, vezmite si k svojmu obľúbenému vrchnému dielu plaviek nohavičky so sukňou. Nielen, že v nej budete pri vode vyzerať veľmi žensky a elegantne, ale navyše nechá ostatným očiam skryté presne to, čo na obdiv rozhodne dávať nechcete. A bonus navyše - skvele dokáže vytvarovať Váš pás.  

Ste naopak až príliš štíhla a ostatní si Vás doberajú? Hoďte to za hlavu a uvedomte si, že práve Vy si môžete dovoliť aj extravagantnejšie plavky, ktoré si dámy plnších tvarov na seba vziať nemôžu. Stavte na výrazné a veselé potlače a zaujímavé strihy, pretože presne v tom budete neodolateľná. Nemusíte sa báť napríklad plaviek s rôznymi prestrihmi (takým sa hovorí trikiny) a s úplným pokojom môžete siahnuť aj po kúskoch so šnurovaným chrbtom. Môžete si byť istá, že sa Vám nikde zarezávať nebudú a vďaka nim krásne vynikne Vaše opálenie. Myslite tiež na to, že s Vašou postavou si rozhodne budú rozumieť potlače. Tieto plavky tak určite musíte mať. Čo je ale najlepšie, Vy si môžete dovoliť klasické bikiny! Presne také, ktoré toho viac odhalia, než skryjú. A ja Vám budem len ticho závidieť :-) Skvele Vám padne možno táto bikinová podprsenka s kontrastným lemom, vďaka ktorému plavky na Vašej postave ešte viac vyniknú. A navyše túto podprsenku máme v množstve farieb, takže si tú Vašu môžete vybrať podľa svojej momentálnej nálady.  

Ďalším naším častým problémom je veľkosť pŕs - niekoho trápi príliš malé poprsie, niektoré ženy by ho naopak brali všetkými desiatimi. Čo s tým? U malých pŕs je dôležité ich zvýrazniť a dodať im na objeme. Toho ľahko docielite kosticami a push-up efektom. A verte alebo nie, tieto dve vychytávky nájdete aj u plaviek. Napríklad tento vršok s kosticami je úplne ideálny! Rovnakú službu Vám urobia tiež tankiny top s tvarovanými košíčkami. Ak by ste radšej siahla po jednodielnych plavkách, potom sú tieto jasnou voľbou - Vaše prsia opticky zväčšia a pekne ich zvýraznia. U veľkých pŕs je pre zmenu dôležitá dostatočná opora a hlavne to, aby prsia stále boli tam, kde majú byť. Je teda potrebné, aby plavky pevne držali Vaše prednosti a aby košíčky boli plnšie. Plavky bez kostíc sú asi najideálnejším riešením. Ak bez kostíc nedáte ani ranu, vyskúšajte vršok so špeciálne tvarovanými košíčkami, vďaka ktorým sa nemusíte báť, že by Vám prsia pri vodných hrách vypadli z plaviek. Dokonca aj výrobcovia tankinových plaviek mysleli na ženy s väčšími prsiami, preto vytvorili tento parádny kúsok, ktorý Vám rozhodne pristane!  

Aký strih plaviek rady nosíte? A u ktorých máte naopak pocit, že Vám vôbec nesedia? Ozvite sa mi na našom Facebooku.


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X