Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

Niektoré z vás si ešte možno spomenú, akým veľkým problémom bolo v skorších dobách zohnať moderné a mladistvé oblečenie vo väčších veľkostiach. To nám – plnoštíhlym - súčasný svet módy ponúka vo veľkostiach XXL takmer všetko. Pre ženy, ktorým príroda nadelila pár kilogramov navyše, už dávno neplatí, že by mali nosiť veľké a neforemné horné diely, ktoré ich plnšie tvary tzv. „schovajú“. Naopak, súčasným trendom módy väčších veľkostí sú modely, ktoré dajú vyniknúť ženským krivkám, ktoré vďaka správnemu oblečeniu môžu byť krásne a príťažlivé.

Vytvorili sme pre Vás niekoľko pravidiel, ktorých by sa plnoštíhle ženy mali pri obliekaní držať:

  • KOMFORT ZA KAŽDÚ CENU - kvalitné prírodné materiály
  • PREMYSLENÉ STRIHY - rafinované detaily
  • SLOBODA POHYBU - elegancia a zároveň príjemná voľnosť
  • NEBOJTE SA FARIEB - využívajte trendy farby a módne vzory
  • NEZABÚDAJTE NA DOPLNKY - zavŕšia a rozsvietia Váš outfit

Komfort za každú cenu - kto z nás sa necíti skvele v prírodných materiáloch, ktoré sú priedušné, dobre odvádzajú vlhkosť a možno v nich bez problémov stráviť celý deň? Plnoštíhle ženy by na materiáloch svojich modeloch nemali šetriť. Táto investícia sa vráti nielen v celodennom príjemnom pocite ale i v perfektnom vzhľade.

Premyslené strihy - pri modeloch XXL je viac než u akýchkoľvek iných modelov veľmi dôležitý strih. Rôzne zosilnené ploché švy, rafinované záševky, asymetrické detaily a predĺžené dĺžky môžu plnoštíhlu postavu opticky zoštíhliť. Zvoľte napríklad dlhé vzdušné tuniky, ktoré majú ľahko vypasovaný strih a mierne sa rozvoľnia len v oblasti bruška. Tieto modely i vo väčších veľkostiach vytvoria krásnu ženskú siluetu.

Sloboda pohybu - nepochybne mi dáte za pravdu, že vzdušnosť a voľnosť je u oblečenia na celodenné fungovanie veľmi dôležitá. Preto voľte strihy, ktoré Vás nikde netlačia a neškrtia a vždy si predstavte, že ste v danom modeli niekoľko dlhých hodín, musíte v ňom sedieť, bez toho aby ste neustále cítila zarezávajúci sa pás nohavíc. Voľte napr. spodné diely v páse do gumy a horné diely voľnejšie, ale pozor - nikdy vrecovité! 

Nebojte sa farieb - už dávno neplatí, že iba čierna farba zoštíhľuje. Vyskúšajte hravé kombinácie intenzívnych farieb, ktoré sú v danej sezóne trendy. Dnes už tiež vieme veľa o vzoroch. Napr. drobnejšie vzory sú vo väčších veľkostiach vhodnejšie než veľké apod. Skvelé sú tiež najnovšie rafinované geometrické vzory, vďaka ktorým sú napr. modely uprostred svetlé a na okrajoch tmavé, takže tu sa uplatní opticky zoštíhľujúci efekt naozaj mimoriadne! 


Nezabúdajte na doplnky - pretože správne doplnky práve Váš model doplnia a zavŕšia. Pokiaľ máte rady jednofarebné modely, napríklad aj v čiernej farbe, rozsvieťte ich doplnkami vo výrazných farbách napr. v oranžovej, červenej, pink alebo svietivej zelenej či modrej.

 

Ale predovšetkým, milé dámy, nezabudnite, že krása a elegancia nie je záležitosťou konfekčnej veľkosti!

 

Súvisiace obrázky

 


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X