Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.366

S blížiacim sa letom je nevyhnutná i revízia letnej garderóby. Určite so mnou budete súhlasiť, že plavky sú v letnom šatníku na čelnom mieste. Ako si vybrať tie správne? Nákupu plaviek sa vyplatí venovať veľkú pozornosť. V padnúcich plavkách sa budete cítiť i vyzerať skvele.

Tvar plaviek by mal rešpektovať tvar postavy. Najprv si zvoľte, či chcete plavky jednodielne či dvojdielne. Určitým kompromisom medzi týmito dvoma verziami sú tzv. tankiny, čo sú nohavičky a podprsenka vo tvare topu, ktorý siaha až k pásu. 

Skvelé sú plavky, u ktorých si môžete vybrať nielen inú veľkosť podprsenky a inú veľkosť nohavičiek, ale napríklad i rôzne tvary a farby. Jedná sa o variabilnú kolekciu, ktorá ponúka niekoľko rôznych strihov a farieb horných i dolných dielov dvojdielnych plaviek. 

Dôležitý je i tvar podprsenky, môžete vyberať z: klasickej s ramienkami, so zaväzovaním za krk, na šnúrku za krk alebo so širokými pohodlnými ramienkami. Nohavičky sú potom v ponuke napríklad boxerky s predĺženou nohavičkou, vysoké so širokou manžetou pre zdôraznenie pásu, alebo praktické nohavičky so zosilneným sedlom s efektom plochého bruška vo vyhotovení midi a maxi.

Vďaka takým zaujímavým kolekciám nie je problém si zostaviť ideálne plavky priamo pre svoju postavu a vďaka skvelej tvarovej a farebnej variabilite mať k dispozícii napríklad i niekoľko plaviek, ktoré budete voľne kombinovať. 

Teraz už Vám prajeme len krásne a pohodové leto s mnohými slnečnými dňami a tým veľa príležitostí na kúpanie v takto skvelo vybraných plavkách! 

 

 

 

 

Súvisiace obrázky

  


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X