Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

Zima sa tento rok prihlásila trošku neskôr, a tak je pravdepodobné, že nás i neskôr opustí. Myšlienka na jar sa tým pádom môže javiť ako vzdialená. Ale nezúfajte! Pokiaľ i Vy patríte k tým, ktorí sa už na jar veľmi tešia a zima pre nich skončila s vianočnými a novoročnými sviatkami, máme pre Vás báječný tip – vykúzlite si svoju vlastnú jar u Vás doma, napríklad v obývacej izbe!

Okamžitým riešením pre malú, alebo napriek tomu veľkú zimu, môžu byť rôzne prikrývky, poťahy či plédy! Také varianty rýchlej premeny interiéru sú efektné a hlavne nie sú drahé!

Vyskúšajte nové farby a ani nemusia byť jarné. Veľmi pekne dokážu pôsobiť i nenápadne zemité farby ako napríklad sivohnedá, ktorá má naopak tú výhodu, že ju možno doplniť výraznými farebnými doplnkami.

Menej farebne nápadné prikrývky môžete skombinovať so sviežimi farbami ďalších interiérových doplnkov ako sú napríklad závesy, vankúšiky, podložky na stoličky a hrejivé deky. K sivohnedej budú krásne napríklad tóny oranžovej či zelenej a originálnou kombináciou bude tiež tyrkysová.

Pôsobivé sú v interiéri tiež vzory. Nielen prúžky, ktoré môžu byť buď kontrastné alebo tón v tóne, ale tiež napríklad bodky, ktoré zažívajú svoj veľký návrat a po odevnej móde vstupujú i na pole bytového textilu.

Pretože v moderných bytoch je kuchyňa a jedáleň už súčasťou obývacej izby, treba myslieť tiež na textílie týkajúce sa stolovania. S farebnosťou poťahov pohoviek, kresiel a závesov treba zladiť tiež podložky na stoličky a obrusy. A nemusíte hneď meniť všetko, stačí napríklad len oživiť jedálenský stôl so starším obrusom výraznejšími látkovými obrúskami nazvanými naperony alebo tiež stolnými behúňmi.

Potom len stačí vybrať najmenšie drobnosti ako vázy, misy, voňavé sviečky a ďalšie príjemné dekorácie a s uspokojením sa porozhliadnuť po novom interiéri - „vyjarnenej" obývacej izbe. 

 

Súvisiace obrázky

  


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X