Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

Aj Vás každoročne trápia útoky dotieravých múch na Vašu kuchyňu a celú domácnosť? Chcete sa konečne ráno prebudiť bez nového štipnutia komára a zároveň nepoužívať zdraviu škodlivé chemické prípravky, ktoré navyše stoja nemalé peniaze? Blancheporte pozná riešenie.

Hmyz v domácnosti
Pred dotieravými muchami Vás ochráni dekoratívna mucholapka v tvare lienky, vtáčika alebo motýľa, predávaná v sade 4 ks jedine v Blancheporte. Mucholapka ľahko priľne na okno alebo sklenenú výplň dverí a začne po okolí šíriť vnadidlo, ktoré nenásytné muchy okamžite zabije. Ako účinné odpudzovače hmyzu tiež perfektne fungujú osvedčené rastliny: Ruža z Jericha a Eko insekticíd. Obe skvele odoženú dotieravý hmyz z Vašej domácnosti a navyše pôsobia perfektne dekoratívne.

Mole v skrini
Blancheporte myslí i na cenné odevy vo Vašej šatníkovej skrini. Nedovoľte šatníkovým moliam, aby si pochutnávali na Vašom drahom obleku alebo kostýmčeku. Úložné vaky, aktívne pôsobia proti šatníkovým moliam. Vaky sú pripravené na prevlečenie cez ramienko a vďaka 1 transparentnej strane máte stále prehľad o svojej garderóbe. A nezabudnite dopriať ochranu pred moľami i oblečeniu zloženému na policiach a v skriniach. Pre tento prípad sú ideálne Parfumované kvetinky s autentickou vôňou levandule rovnomerne rozmiestnené k oblečeniu. 

Vtáky na záhrade
Chráňte svoje plody na ovocných stromoch pred náletmi vtákov a iných škodcov. Lesklý holografický reliéf v tvare mačky alebo sovy so zaveseným zvončekom, ktorý zacinká i pri najjemnejšom vánku, odradí vtáky od Vašich dozretých plodov. Celková výška „strašiakov" od Blancheporte je necelých 40 cm. Zaveste na strom lesknúcu sa mačku alebo sovu a vychutnajte si nerušene svoje ovocie!

 

 

Súvisiace obrázky

       


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X