Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií tu.

Rozumiem
- +

Aktuálne >>

Aktivovať kód akcie 125.354

SPÄŤ Hlavná strana
/
/
/
Ochrana osobných údajov

Čo by ste mali vedieť o Vašich dátach, ktoré nám poskytnete.

Uskutočnením objednávky písomne, telefonicky či cez internet súhlasíte s manuálnym i automatizovaným spracovaním poskytnutých osobných údajov, a to pre obchodné a marketingové účely, najmä pre spracovanie objednávky, zasielanie katalógov a marketingových akcií, pre uzatváranie zmluvy na vydanie úverovej karty MAGNET, spoločnostiam PackWay s.r.o., IČ: 25629662 a CIVAD, ID: FR00321008013, 22 rue de la Blanche Porte, 59200 Tourcoing, France, na dobu neurčitú. Tiež súhlasíte so spracovaním osobných údajov prostredníctvom poverených tretích osôb a s odovzdaním údajov iným správcom. Uvedením e-mailovej adresy, prípadne čísla mobilného telefónu, vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním obchodných oznámení podľa zákona č. 480/2004 Zb. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Máte právo súhlas kedykoľvek písomne odvolať alebo ho neudeliť pri spracovaní objednávky, právo na prístup k osobným údajom a ich opravu, ako tiež i ďalšie práva podľa § 21 zák. č. 101/2000 Zb., najmä právo požadovať vysvetlenie či odstránenie chybných údajov.

Uskutočnením objednávky kupujúci výslovne potvrdzuje, že v zmysle zákona č.108/2000 Zb.z., § 13/1 súhlasí s predĺžením dodacej lehoty, ak si to vyžiadajú okolnosti, ako aj s tým, že o predĺžení dodacej lehoty nebude osobitne informovaný. Právne vzťahy medzi predávajúcim a kupujúcim sa spravujú českým právnym poriadkom, najmä zákonom č. 634/1992 Sb. O ochrane spotrebiteľa v platnom znení.

Vážení návštevníci, používaním tohto webu súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré uplatňujeme pre zobrazenie cieleného obsahu, reklamy a na účely analýzy.


Prihlásenie
Registrovať
Zabudnuté heslo
Zabudnuté heslo
X
X
X
X